ATS2M1-1-16A-230V-CE
Zeitschaltuhr, astronomisch, digital, 1 SPDT, 16A, 230VAC, Hutschiene 35mm
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    ATS2M1-1-16A-230V-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,105 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Switch, astronomical, digital, 1 SPCT,16A. 230VAC, DIN Rail 35mm more
Product information ATS2M1-1-16A-230V-CE
Switch, astronomical, digital, 1 SPCT,16A. 230VAC, DIN Rail 35mm