900ELR-2-230V-CE-RoHS
Erdschluss-Schutzrelais, 10mA-30A, 230VAC, 2SPDT, 35mm DIN-Schiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Delivery time 60 Workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    900ELR-2-230V-CE-RoHS
    TARIC:
    Weight:
    0,217 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Leakage Relay,10mA-30A, 230VAC, 2SPDT, 35mm DIN Rail more
Product information 900ELR-2-230V-CE-RoHS
Leakage Relay,10mA-30A, 230VAC, 2SPDT, 35mm DIN Rail