TS2M1-1-16A-230V-CE
Zeitschaltuhr, digital, 50 AN- und AUS Schaltvorgänge, 1 SPDT, 16A, 230VAC, Hutschiene 35mm
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    TS2M1-1-16A-230V-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,11 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Switch, 50 On & OFF Steps,  1 SPCT,16A. 230VAC, DIN Rail 35mm more
Product information TS2M1-1-16A-230V-CE
Switch, 50 On & OFF Steps,  1 SPCT,16A. 230VAC, DIN Rail 35mm