ELRA2M2-1-230V-CE-RoHs
Erdschluss-Schutzrelais, analog, 30mA-30A, 230VAC, 1SPDT, 35mm DIN-Schiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Delivery time 60 Workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    ELRA2M2-1-230V-CE-RoHs
    TARIC:
    Weight:
    0,157 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Leakage Relay, analog, 30mA-30A, 230VAC, 1SPDT, 35mm DIN Rail more
Product information ELRA2M2-1-230V-CE-RoHs
Leakage Relay, analog, 30mA-30A, 230VAC, 1SPDT, 35mm DIN Rail