TS2M1-2-16A-230V-CE
Zeitschaltuhr, digital, 30 AN- und 30 AUS Schaltvorgänge, 2 O/Ps, 1 SPDT, 16A, 230VAC, Hutschiene 35mm
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    TS2M1-2-16A-230V-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,105 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Switch, 30 On & 30 OFF Steps, 2 O/Ps,  1 SPCT, 16A. 230VAC, DIN Rail 35mm more
Product information TS2M1-2-16A-230V-CE
Switch, 30 On & 30 OFF Steps, 2 O/Ps,  1 SPCT, 16A. 230VAC, DIN Rail 35mm
    Data Sheets/Catalogs/Links
Spannungsschutzrelais, dreiphasig, analog, Über-/Unterspannung / Asymmetrie / Phasenfolge / Phasenausfall / Neutralleiter-Ausfall, 230VAC,1 DPDT, 35mm DIN-Schiene VPRA2M-CE