RPS60-24-CU
Schaltnetzteil; 2,5A; 60W; 90-264 VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC; Überlastschutz; Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS60-24-CU
    TARIC:
    Weight:
    0,285 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply, 2,5A; 60W; 90-264 VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC; Overload Protection; Din Rail more
Product information RPS60-24-CU
Supply, 2,5A; 60W; 90-264 VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC; Overload Protection; Din Rail