600SD-2-230-CE
Zeitrelais, analog, Stern-Dreieck, 2 Zeitbereiche, jeweils 1SPDT für Stern & Dreieck, 230VAC, DIN 17,5mm
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    600SD-2-230-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,073 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Timer, Star-Delta, 2 Time Ranges, 1SPDT each for Star & Delta, 230VAC, DIN 17.5mm more
Product information 600SD-2-230-CE
Timer, Star-Delta, 2 Time Ranges, 1SPDT each for Star & Delta, 230VAC, DIN 17.5mm