RPS480-48-CU
Schaltnetzteil; 10A; 480W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 48VDC; Überlast-/ Überspannungsschutz; Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS480-48-CU
    TARIC:
    Weight:
    1,05 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply; 10A; 480W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 48VDC, Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail more
Product information RPS480-48-CU
Supply; 10A; 480W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 48VDC, Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail