RPS40-15-CE
Schaltnetzteil; 2,67A; 40W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 15VDC; Überlastsschutz; Hiccup - Typ, Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS40-15-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,15 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply;  2,67A; 40W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 15VDC; Overload Protection; Din Rail more
Product information RPS40-15-CE
Supply;  2,67A; 40W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 15VDC; Overload Protection; Din Rail