RPS40-12-CE
Schaltnetzteil; 2,5A; 30W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC; Überlastsschutz; Hiccup - Typ, Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Delivery time 60 Workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS40-12-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,15 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply; 2,5A; 30W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC; Overload Protection; Din Rail more
Product information RPS40-12-CE
Supply; 2,5A; 30W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC; Overload Protection; Din Rail