RPS15-12-CE
Schaltnetzteil; 1,25A; 15W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC; Überlastsschutz; Hiccup - Typ, Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS15-12-CE
    TARIC:
    Weight:
    0,1 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply; 1,25A; 15W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC;, Overload Protection; Din Rail more
Product information RPS15-12-CE
Supply; 1,25A; 15W; 90-264VAC / 127 - 370VDC; O/P: 12VDC;, Overload Protection; Din Rail