RPS240-24-CU
Schaltnetzteil; 10A; 240W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC; Überlast-/ Überspannungsschutz; Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS240-24-CU
    TARIC:
    Weight:
    0,645 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply 10A; 240W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC, Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail more
Product information RPS240-24-CU
Supply 10A; 240W; 90-264VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC, Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail