RPS120-24-CU
Schaltnetzteil; 5A; 120W; 190-264VAC / 127-370VDC; O/P: 24VDC; Überlast-/ Überspannungsschutz; Hutschiene
Note: Figure possibly deviating or similar.
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Pc
  • SupplierNr.:
    RPS120-24-CU
    TARIC:
    Weight:
    0,35 kg
Herstellerdaten
Selec Controls Pvt. Ltd.
Supply  5A; 120W; 100-240VAC; O/P: 24VDC; Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail more
Product information RPS120-24-CU
Supply  5A; 120W; 100-240VAC; O/P: 24VDC; Overload-/ Overvoltage Protection; Din Rail